Dzisiaj: Czwartek 09 lipca 2020

6 lipca w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się IX rajd rowerowy dla fanów kolarstwa – Grand Prix Amatorów na Szosie. Uczestnicy będą mieli do pokonania 125 km.
Mateusz Górny, uczeń piotrkowskiego ZSP nr 2, wywalczył kwalifikacje na Europejski Olimpijski Festiwal Młodzieży, który odbędzie się w Baku. Zawodnik będzie reprezentował Polskę w biegu na 100 metrów.
 
„Piotrkowskie zgromadzenia franciszkańskie” – to tytuł kolejnego spaceru, na jaki zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka już w najbliższą sobotę (29.06) o godz. 15:00.
Kamil Majchrzak wystąpi w najbardziej prestiżowym turnieju tenisowym na świecie. Piotrkowski tenisista wygrał eliminacje bez straty seta.
W sobotę (22.09) w ramach Imienin Piotrków 2019 odbyły się Mistrzostwa Piotrkowa Trybunalskiego amatorów w brydżu sportowym.
Adam Majchrzak, uczeń Szkoły Podstawowej nr 12, zawodnik Bartłomieja Sobczyka, sięgnął po tytuł Mistrza Polski do lat 14 w grze podwójnej w parze z Igorem Kubalką z Andrychowa. Mistrzostwa rozegrano w Szczecinie.
Przez ostatnie trzy dni w Piotrkowie Trybunalskim odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. Mistrzostwa okraszone zostały srebrnym medalem piotrkowianina, Mateusza Danielaka.
Za nami jubileuszowy V Polanik Cup. Lekkoatletycznym zmaganiom młodych talentów przyglądał się Piotr Lisek, rekordzista Polski w skoku o tyczce.
Już w najbliższą sobotę (15.06) odbędzie się piąty lekkoatletyczny mityng Polanik Cup. Zapisy uczestników już wystartowały, a gwiazdą tegorocznej imprezy będzie Piotr Lisek.
Piotrków Trybunalski będzie gospodarzem Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Badmintonie. Do naszego miasta zawitają najlepsi polscy badmintoniści w kategoriach U19 i U23. Impreza odbędzie się w dn. 14-16 czerwca w hali RELAX Ośrodka Sportu i Rekreacji.