Dzisiaj: Czwartek 09 lipca 2020

7 kilometrów liczył będzie Jesienny Rajd Nordic Walking organizowany w najbliższą sobotę (7 listopada) przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Piechurzy pójdą do Barkowic Mokrych.
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na 46. Rajd Parasolowy. Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę (6.11) w parku Jana Pawła II.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza  na kolejne spotkanie Klubu Turysty. W najbliższą sobotę (31.10) będzie można dowiedzieć się o historii piotrkowskich Żydów. Początek o godz. 15.00.
„Wagary na Starówce” to tytuł ostatniej gry miejskiej zorganizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej. W rywalizacji udział wzięło stu uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.
Piotrków został laureatem "Róży Regionów" przyznawanej przez - popularny wśród fanów podróży - dwutygodnik „Wiadomości Turystyczne”. Nagrodę odebraliśmy podczas  targów "Tour Salon" w Poznaniu.
W minionym tygodniu w stolicy odbył się III Warszawski Festiwal Piwa. Na imprezie nie zabrakło Piotrkowa Trybunalskiego – Miasta Piwowarów.
56 uczniów piotrkowskich szkół wzięło udział w akcji „Płomyk Pamięci, czyli jesienne sprzątanie grobów” zorganizowanej w minioną sobotę (17.10) przez piotrkowski oddział PTTK.
Drużyna Volley 5 z Gimnazjum nr 5 wygrała Finał Wojewódzki Orlikowej Ligi Mistrzów w piłce siatkowej chłopców, który na początku października rozegrano w Pajęcznie.
06-08-2015

Post-turysta w CIT

Szesnastu kolarzy z Piotrkowa Trybunalskiego weźmie udział w tegorocznym Tour de Pologne Amatorów. Wczoraj (2.08) sportowców pożegnał i życzył powodzenia w zawodach prezydent Krzysztof Chojniak.