Dzisiaj: Czwartek 09 lipca 2020

Trasą wiodącą po mało znanych, a wyjątkowych architektonicznych perełkach naszego miasta, powiedzie kolejna wycieczka, na którą zaprasza Centrum Informacji Turystycznej.
Rajd Rowerowy organizowany przez Radę Osiedla Wierzeje  już na stałe wpisał się w kalendarz imprez we wschodniej części miasta. W minioną sobotę (31.08) odbyła się kolejna impreza rowerowa. Tym razem cykliści pokonali trasę Piotrków Tryb - Leśna Osada Ekologiczna w Kole.

Kamil Majchrzak awansował do trzeciej rundy wielkoszlemowego US Open. To największy sukces w karierze piotrkowskiego tenisisty.
W środę (14.08)  zainaugurowano rozgrywki IV ligi piłkarskiej. Pierwszy mecz rozegrała także piotrkowska Polonia, która jest beniaminkiem rozgrywek.
„Piotrków Legionowy” to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy już w najbliższą sobotę (10.08) o godz. 15:00.
Piotrkowski Trakt Maryjny to tytuł kolejnego spaceru, na który zaprasza Centrum Informacji Turystycznej. Wycieczka już w najbliższą sobotę (3.08) o godz. 15:00.
Polska himalaistka Anna Czerwińska będzie gościem piotrkowskiej Mediateki. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek (30.07.).
„Trybunalskie ciekawostki” to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy już w najbliższą sobotę (20.07) o godz. 15:00.
„Piotrków Trybunałów i Sejmowy” – to tytuł kolejnego spaceru organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. Zapraszamy w najbliższą sobotę (13.07) o godz. 15:00.
"Bryczką po Trakcie” to propozycja Centrum Informacji Turystycznej na nietypowe zwiedzanie Piotrkowa Trybunalskiego z perspektywy konnej bryczki. Przejażdżki będą się odbywały w niedzielę (14.07).