Mury pną się do góry

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
zdjęcie
56 mieszkań znajdzie się w blokach, które miasto buduje na osiedlu 800-lecia.  Mieszkania powstają w formule TBS, a w budynkach pozostało jeszcze kilka wolnych mieszkań.
Budowa nowych bloków rozpoczęła się w kwietniu. Obecnie trwają prace przy budowie pierwszych kondygnacji budynków. Nowe mieszkania powstają obok oddanych do użytku w 2017 roku bloków TBS na osiedlu 800-lecia.
W pierwszym bloku zaprojektowano 22 jedno-, dwu- i trzypokojowych mieszkań o wielkości od 36 do 62 metrów kwadratowych. W drugim znajdą się 34 dwu- i trzypokojowe lokale o wielkości od 46 do 72 metrów kwadratowych.

Wszystkie mieszkania zostaną kompleksowo wyposażone i będą oddawane najemcom w standardzie „pod klucz”. Z przyszłymi najemcami ustalone zostaną szczegóły dotyczące m.in. doboru płytek oraz paneli.

W nowych blokach zostało jeszcze kilka wolnych mieszkań. Osoby, które są zainteresowane zamieszkaniem na osiedlu 800-lecia mogą zgłaszać się do Towarzystwa Budownictwa Społecznego. Klucze do mieszkań mają zostać przekazane najemcom we wrześniu 2021 roku. Lokale budowane są przez spółkę TBS przy 30-procentowej partycypacji przyszłych najemców.

Szczegóły dotyczące partycypacji mieszkań oraz wykaz wolnych lokali można znaleźć TUTAJ.
← powrót