Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

Zobacz fotoreportaż z uroczystości nadania imienia rondu ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 1944 ? 1956. Rondo położone jest u zbiegu ulic: Alei 3 Maja, Stefana Żeromskiego i Franklina Roosevelta.
?CZŁOWIEK - SŁUGA, TŁUMACZ PRZYRODY" - w ramach tego przedsięwzięcia Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim pod patronatem Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zrealizował kolejny projekt ...
I posiedzenie Instytutu Badań nad Parlamentaryzmem odbędzie się we wtorek 7 listopada w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie. Zapraszamy.
Anetta Mądry wygrała konkurs na stanowisko dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim. Do konkursu ogłoszonego przez Prezydenta Miasta stanęło 5 osób. Nowy dyrektor zaprasza na spotkanie w sprawie przebudowy miejskiego ...
Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz zaprasza we wtorek 31 października na konsultacje w sprawie planu budowy uliczek osiedlowych na osiedlu Jeziorna.
Piotrków Trybunalski jest w dobrej kondycji finansowej ? taki jest wniosek z oceny realizacji budżetu Miasta za 9 miesięcy 2006 roku. 20 dokumentacji przygotował dla nowego Prezydenta Miasta Waldemar Matusewicz
Rozdaniem unijnych certyfikatów zakończony został projekt ?Zostań Poliglotą ? kompleksowe kursy językowe dla pracujących". Blisko 200 osób bezpłatnie korzystało z nauki języków obcych.
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że od dnia 27 października 2006 roku trwają wypłaty II tury stypendiów przyznanych w ramach projektu ?Żaczek II ? program finansowego wsparcia młodzieży z terenów wiejskich?.
Zakończono modernizację ogrodzenia Cmentarza Wojennego przy ul Partyzantów w Piotrkowie Trybunalskim.
Oszuści podający się za pracowników Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego żądaja zapłacenia gotówką podatków.