Dzisiaj: Piątek 30 lipca 2021

Aktualności

Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż czterech niezabudowanych nieruchomości położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rolniczej..
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski  położonej  w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rolniczej.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Karolinowskiej.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Piotrków Trybunalski położonej, przy Alejach 800 – lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego
 
Ogłoszenie o drugim pisemnym przetargu nieograniczonym na wydzierżawienie na 10 lat nieruchomości niezabudowanej położonej w granicach Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Wierzeje.
 
Ogłoszenie o drugim pisemnym przetargu nieograniczonym na  wydzierżawienie na 10 lat nieruchomości niezabudowanej położonej w granicach Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Dalekiej
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na wydzierżawienie, na okres 29 lat nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Żeromskiego 20.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Prostej 198/200 i ul. Spacerowej 141/143 - na zasadach programu "Działka pod budowę domu za 50% ceny".
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym  na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski położonych  w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Prostej 198/200 i ul. Spacerowej 141/143 – na zasadach programu „Działka pod budowę domu za 50% ceny”.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kajakowej