Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020


Serdecznie zapraszamy firmy, szczególnie produkcyjne, z terenu Piotrkowa Trybunalskiego do uczestnictwa w II Meetingu Gospodarczym, który odbędzie się 1 czerwca br. w godz. 12.00-16.00.
16 kwietnia w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A. odbyła się uroczystość wręczenia decyzji o wsparciu na nowe inwestycje. 
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Bełchatowa zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco, zadbaj o rozwój swojej firmy, czyli jak pozyskać środki na szkolenia”. W programie m.in. prezentacja ofert poszczególnych instytucji działających w ramach systemu bonów rozwojowych.
W najbliższym czasie odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne.
16 kwietnia 2019 r. o godz. 10.00 w siedzibie Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. przy ul. Narutowicza 34  w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczace funduszy na rozwój firmy.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Bełchatowa zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”.
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w konkursie "Badania na rynek – miasta średnie”.
 
W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do udziału w konkursie "Badania na rynek – miasta średnie”.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na „Ekologiczne łódzkie – warsztaty dla przedsiębiorców i samorządowców z zielonych zamówień publicznych” które odbędą się w dniu 4 kwietnia br. w godz. 10.00 – 13.00
Jeremie2 – preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorstw, osób bezrobotnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz jednostek samorządu terytorialnego