Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego oferuje atrakcyjnie oprocentowane pożyczki na założenie firmy.
Miasto przygotowuje kolejne nieruchomości z myślą o potencjalnych inwestorach.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczyna nabór wniosków w programie finansowanym ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego. Małe i średnie firmy oraz mikroprzedsiębiorstwa, które prowadzą działalność w Polsce, mogą otrzymać nawet 2 mln euro na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych procesów, produktów lub technologii.
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości przedłużyła nabór do II edycji projektu szkoleniowo-doradczego Akademia Menadżera Innowacji. Wnioski można składać do 20 lutego 2020 roku (pierwotnie do 31.12.2019 roku).
Akademia Menadżera Innowacji to autorski program szkoleniowo-doradczy PARP. Oferuje szkolenia w postaci cyklicznie odbywających się zjazdów oraz zapewnia firmie wsparcie doradców, którzy przeniosą wiedzę szkoleniową na grunt praktyczny.
Zapraszamy piotrkowskie firmy branży spożywczej do uczestnictwa w targach Foire de Vienne, które odbędą się w październiku 2020 r. we francuskim mieście Vienne (miasto partnerskie Piotrkowa Trybunalskiego) . To ponadlokalne wydarzenie, które w tym roku zgromadziło ponad 300 wystawców. Targi podzielone są na cztery strefy tematyczne: strefa made in France, poświęcona rękodzielnictwu; strefa Książki i Gry; strefa Gastronomia z lokalnymi produktami oraz strefa Auto showroom.
6 grudnia br. odbęda się przetargi na dwie nieruchomości przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Przy ul. Prostej 188/200 o pow. 0,1790 ha oraz ul. Spacerowej 141/143 o pow. 0,2174 ha. Cena wywoławcza dla pierwszej nieruchomości wynosi 180.000 zł +VAT, natomiast dla drugiej - 220.000 zł +VAT.
Serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Zrealizuj swój pomysł - Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej”.
Spotkanie odbędzie się 27 listopada, w godz. 10:00 – 12:00 w sali konferencyjne Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, I piętro.

 
Quality Institute sp. z o.o. sp. k. organizuje konkurs "Firma na Medal", w którym wyróżniane są przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach rynkowych kierują  się postawą "wszystko dla klienta" oraz takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność społeczna. 
Fundacja Inicjatyw Regionalnych zaprasza do udziału w projekcie „Kierunek: ZATRUDNIENIE - aktywizacja zawodowa mieszkańców województwa łódzkiego (edycja II)". Rekrutacja już się rozpoczęła.
W związku z trwającymi pracami aktualizacji bazy danych, zwracamy się z prośbą do wszystkich działających na terenie Piotrkowa Trybunalskiego  stowarzyszeń i fundacji o wypełnienie załączonej poniżej karty informacyjnej i przesłanie jej na adres: