Aktualności

12-02-2021

Koronawirus w SOSW

info
U jednego z nauczycieli pracujących w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym potwierdzono zakażenie koronawirusem. Poniżej przedstawiamy komunikat z placówki. 
dsc
W środę (13.01) w Urzędzie Miasta odbyło się spotkanie na temat organizacji dojazdu do punktów szczepień dla osób niepełnosprawnych i starszych mających problemy z poruszaniem się, które nie mają możliwości dojazdu na własną rękę.
aaaa
Urząd Wojewódzki zachęca do zapoznania się ze szczegółami Narodowego Programu Szczepień. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie internetowej gov.pl.
ccccc
Od 1 stycznia przywrócony zostanie 30-dniowy okres na złożenie zawiadomienia o nabyciu i zbyciu pojazdu oraz zarejestrowania pojazdu sprowadzonego z zagranicy.
info
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA
info
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 13 MAJA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA.
miasto
Stan epidemii spowodował wiele zmian w urzędowych przepisach, których celem są ułatwienia dla mieszkańców. W zbiorczej informacji przedstawiamy wszystkie z nich.
aaaaa
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 29 KWIETNIA 2020 R. WS. SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA [1]
mopr (1200x1200) (1024x992)
Osoby niepełnosprawne, które przez epidemię nie mogą korzystać z placówek rehabilitacyjnych, mogą starać się o dofinansowanie opieki w domu. Wnioski można składać w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie.
um
Do 60 dni od zakończenia trwania stanu epidemii ważność zachowają m.in. prawa jazdy oraz uprawnienia do kierowania, których termin ważności upłynął.