Zalesicka: prace przy instalacjach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 8 =
zdjęcie
Trwa przebudowa ul. Zalesickiej. Obecnie trwają prace podziemne: kończy się  budowa „deszczówki”, a rozpoczyna budowa kanalizacji sanitarnej.
Prace na ul. Zalesickiej obejmują blisko kilometrowy odcinek od posesji nr 66 do przepustu przy Śrutowym Dołku i przebiegają zgodnie z harmonogramem.
Na całym remontowanym odcinku ułożono już nową kanalizację deszczową. W najbliższych tygodniach instalatorzy będą układali fragmenty kanalizacji sanitarnej, a później zaplanowano już roboty drogowe.
- Rozważane jest całkowite zamknięcie ul. Zalesickiej, co pozwoliłoby na przyśpieszenie prac – relacjonują pracownicy Biura Inwestycji i Remontów zaznaczając, że w przypadku wprowadzenie takiego rozwiązania mieszkańcy ul. Zalesickiej będą mieli zapewniony dostęp do swoich posesji.
Decyzja o ewentualnym zamknięciu ul. Zalesickiej zapadnie do końca lipca. 

-  Przebudowa ul. Zalesickiej to jedna z największych tegorocznych inwestycji drogowych, która bezpośrednio przełoży się na bezpieczeństwo w tym rejonie miasta – mówi wiceprezydent Adam Karzewnik podkreślając, że niezwykle istotnym elementem prac będzie budowa nowego chodnika.
- Ruch na ul. Zalesickiej jest bardzo duży. Powstanie nowego chodnika, którego do tej pory w tym miejscu nie było, zdecydowanie poprawi bezpieczeństwo pieszych poruszających się wzdłuż drogi – podkreśla wiceprezydent.
← powrót