Piotrkowianie najlepsi w Polsce w piłce ręcznej plażowej

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 8 =
Link
2 + 8 =
inowroclaw final-9661
W ten weekend w Inowrocławiu zainaugurowano rozgrywki PGNiG Summer Superligi 2020. W zawodach świetnie zaprezentowały się drużyny z naszego miasta.
PGNiG Summer Superliga to cykl najbardziej prestiżowych zawodów w piłce ręcznej plażowej w Polsce. Inauguracja odbyła się w Inowrocławiu, a udział w niej wzięła zarówno żeńska, jak i męska drużyna BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski.
W rywalizacji kobiet reprezentantki Piotrkowa Trybunalskiego okazały się bezkonkurencyjne, pokonały aż 7 drużyn i wygrały całe zawody. Tylko nieco gorzej w rywalizacji mężczyzn spisali się ich koledzy. Nasz męski zespół okazał się lepszy od sześciu zespołów i – ustępując tylko drużynie Petry Płock – zajął drugie miejsce.

W ramach projektu PGNiG Summer Superliga rozegranych zostanie pięć turniejów mistrzowskich. Kolejne zawody zaplanowano w Gdańsku, a zwieńczeniem sezonu będzie finałowy turniej organizowany w dniach 14-16 sierpnia w Darłowie. Po nim poznamy tegorocznych mistrzów Polski w plażowej odmianie szczypiorniaka.

FOTO: PGNiG Summer Superliga G. Trzpil
← powrót