Udane zakończenie wakacji w "Bartku"

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 7 =
Link
5 + 7 =
38
We wtorek (30.08) podopieczni świetlicy socjoterapeutycznej „Bartek” spotkali się na letnim festynie, aby uprzyjemnić wychowankom ostatnie chwile wakacyjnego relaksu i pozytywnie nastroić się na zbliżający rok szkolny.
 
Na najmłodszych czekało wiele animacji: malowanie buziek, robienie tatuaży brokatowych, bańki mydlane, formowanie zwierzątek z balonów, zajęcia sportowe, gry podwórkowe oraz wspólne zabawy z Myszką Miki. Dzieci mogły także wyszaleć się na dmuchańcu, zasłodzić watą cukrową i posmakować przepysznej pizzy.

- Główną atrakcją na festynie była wizyta Jacka Wężyka z Ośrodka Sportu i Rekreacji, który od wielu lat współpracuje z naszą jednostką ucząc gry w tenisa. Dzięki jego zaangażowaniu i pasji nasi wychowankowie polubili tę dyscyplinę i poczuli sportowego ducha – relacjonuje Eliza Gałas, dyrektor świetlicy i dodaje.
- Na twarzach naszych wychowanków przez cały czas festynu, tak jak i przez całe wakacje, gościł uśmiech, który był dla nas najlepszym podziękowaniem za nasza pracę - podsumowała dyrektor.
← powrót