Dzisiaj: Czwartek 09 lipca 2020

„Piękny dzień Mamy” rozstrzygnięty

Proszę wpisać wynik dodawania:
Proszę wpisać wynik dodawania:
zdjęcie
Z okazji Dnia Dziecka na Dziedzińcu Ośrodka Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury, zostały wręczone nagrody zdobyte w Festiwalu Rodzinnym pn. „Piękny Dzień Mamy…”.
Festiwal organizowany jest od kilkunastu lat. W tym roku, z powodu pandemii, miał on nieco inny charakter, mianowicie odbył się przy pomocy Internetu. Dzieci wraz ze swoimi opiekunami nagrywały swoje występy i przesyłały je do OEA MOK.

Jury po obejrzeniu plików wideo z nagraną prezentacją konkursową poświęconą tematyce rodzinnej postanowiło przyznać następujące nagrody:
- NAGRODĘ Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka otrzymuje Katolicka Szkoła Podstawowa Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej, opiekun - s. Zuzanna Ewelina Gabiga
- NAGRODĘ ufundowaną przez Przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego otrzymują: Zofia Gumulec, Lidia Michalska, opiekun - Julia Michalska.
Nagrody I stopnia otrzymali:
- Grupa „POziomki” z Pogotowia Opiekuńczego, opiekun - Magdalena Kleczewska.
NAGRODA ufundowana ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Julian Helman, opiekun – Radosław Helman. NAGRODA ufundowana ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Jakub Świtała, opiekun – Anna Ortyl-Krop. NAGRODA ufundowana ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

Nagrody II stopnia otrzymali:
- Bruno Ciżewski, opiekun – Magdalena Ciżewska.
NAGRODA ufundowana ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Iga Wnuk, opiekun - Małgorzata Dziemdziora. NAGRODA ufundowana ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Julian Łojek, opiekun - Katarzyna Bielińska-Łojek.
NAGRODA ufundowana ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych - Iga Piotrowska, opiekun – Kinga Nowak-Piotrowska.
NAGRODA ufundowana ze środków Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Do prezentacji w sieci jury wytypowało: Katolicką Szkołę Podstawową Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej; POziomki z Pogotowia Opiekuńczego w Piotrkowie Trybunalskim; Zofię Gumulec , Lidię Michalską, Julię Michalską; Juliana Helmana z Radosławem Helmanem oraz Jakuba Świtałę (opiekun Anna Ortyl-Krop).
Prezentacje można oglądać na Facebook-u Miejskiego Ośrodka Kultury oraz na stronie internetowej MOK-u.