Dzisiaj: Środa 08 lutego 2023

Mikołajkowe Niedzielne Teatralia

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 4 =
Link
1 + 4 =
niedzielne-teatralia-4.12.2022-1669040014
Z okazji zbliżających się Mikołajek, Miejski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na wyjątkowy spektakl z cyklu "Niedzielne Teatralia". 4 grudnia, w sali widowiskowo-teatralnej odbędzie się przedstawienie „Zimowa przygoda ze św. Mikołajem” w wykonaniu teatru Pacuś. Cena biletu to 20 zł.
- Na kolejne wyjątkowe spotkanie z teatrem zapraszamy najmłodszych piotrkowian 4 grudnia na godz. 17.00. Tym razem na scenie MOK będą gry, zabawy, konkursy i będzie bardzo mikołajkowo – zapraszają pracownicy MOK.

Tego dnia odbędzie się przedstawienie teatralne dla dzieci „Zimowa przygoda ze świętym Mikołajem” przygotowane przez teatr Pacuś.
Spektakl o przygotowaniach do świąt Bożego Narodzenia. Zuzia i Wojtek chcą zasłużyć na prezent swoim zachowaniem , ale stają się ofiarą perypetii, w których uczestniczą postacie bajkowe, takie jak wilk , baba Jaga i diabełek. Wiele tu nieporozumień i dowcipów słownych oraz sytuacyjnych. Na szczęście Kubuś swoim rozsądkiem ratuje wszystkich z opresji i finalnie wszystko dobrze się kończy. Interakcja z publicznością dodaje kolorytu spektaklowi.

Bilety w cenie 20 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.

****
Galeria zdjęć:
Zdjęcie nr 1 - plakat zapraszający na przedstawienie w MOK.
← powrót