Koncert "Młodzi, Zdolni" w Muzeum

koncert-w-muzeum-2022-plakat-_1_
Już w najbliższy piątek (10.06) w salach Zamku Królewskiego odbędzie się koncert „Młodzi, Zdolni” w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Młodzieżowej I i II st. Wystąpią laureaci konkursów międzynarodowych, ogólnopolskich oraz regionalnych.

Najbliższy weekend w Piotrkowie Trybunalskim zapowiada się bardzo koncertowo. Na fanów muzyki w naszym mieście oprócz tego, że w piątek rozpoczynają się Dni Miasta połączone z Juwenaliami (o tym piszemy TUTAJ), początek weekendu przyniesie nam również koncert w wykonaniu uczniów PSM I i II st. - laureatów konkursów, międzynarodowych, ogólnopolskich oraz regionalnych.

Wydarzenie odbędzie się w salach Zamku Królewskiego (plac zamkowy 4). Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny.

****
Galeria zdjęć:
-Zdjęcie nr 1- plakat zapraszający na koncert pn. "Młodzi, Zdolni".