"Córka" w kinie PIKSEL

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 8 =
Link
2 + 8 =
plakatcorka (1)
„Córka” - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym PIKSEL. Seans w najbliższą sobotę (11.06). Bilety już w sprzedaży.
„Córka” to spektakularny debiut reżyserski Maggie Gyllenhaal, oparty na bestsellerowej powieści Eleny Ferrante (nominacja do Oscara za najlepszy scenariusz adaptowany). Leda (laureatka Oscara Olivia Colman i nominacja za rolę w „Córce”) udaje się na wakacje do Grecji. Planuje czytać, wypoczywać na prywatnej plaży i korzystać z urlopu. Spokój intymnego kurortu zaburza jednak przybycie ekscentrycznej rodziny zamieszkującej największą z willi na wyspie. Uwagę Ledy przykuwa przede wszystkim Nina (Dakota Johnson), która mierzy się z trudami bycia młodą mamą, mając pod opieką kilkuletnią córkę. Obserwowanie tajemniczej nieznajomej wywołuje wspomnienia z okresu macierzyństwa, z którymi Leda od wielu lat nie miała odwagi się skonfrontować. Wracają wspomnienia i widma decyzji z przeszłości, których nie można cofnąć (fragmenty opisu dystrybutora).
 

Film będzie można obejrzeć w sobotę (11.06) w kinie studyjnym „PIKSEL” w Mediatece 800-lecia (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3). Projekcja rozpocznie się o godz. 17.00. Bilety do kupienia w Dziale Animacji (normalny – 14 zł, z kartą mieszkańca – 10,50 zł).

*****
Galeria zdjęć:
- Zdjęcie nr 1: Plakat zapraszający na film w Kinie PIKSEL.
← powrót