Artystycznie i twórczo w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 7 =
Link
8 + 7 =
IMG_20220719_134721604_HDR-001
Artystycznie, twórczo i w doborowym towarzystwie- tak upłynął dzieciakom kolejny tydzień wakacji z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK.
 
Jak zawsze dzieci w Miejskim Ośrodku Kultury mogły oddać się pasji tworzenia. Podczas artystycznych warsztatów w kolorowych ramkach do zdjęć stworzonych z drewnianych patyczków, doskonale prezentowały się portrety wykonane na zajęciach fotograficznych.
Na długo w pamięci pozostanie też wizyta w telewizyjnym studiu. Tu każdy mógł wcielić się rolę dziennikarza i wziąć udział w nagraniu telewizyjnych wiadomości. Nie zabrakło też czegoś dla małych ekologów, a ci mogli wziąć udział w sprzątaniu świata i to z nie byle kim. Na pomoc przyszedł im sam Alladyn. Czy to możliwe? W Teatrze możliwe jest wszystko i właśnie takie teatralne czary dzieciakom pokazali aktorzy z Krakowskiego Biura Promocji w przedstawieniu „ Alladyn: na ratunek światu”.
Niejedna łezka popłynęła także podczas seansu filmowego. Tytułowy „Chłopiec z chmur” zachwycił wszystkich, a jego wielka odwaga i niezwykła przyjaźń ze stadem dzikich gęsi, pokazała najmłodszym, że świat jest piękny. Wystarczy tylko oderwać się od smartfona czy komputera i odkrywać jego uroki.  Ale to nie wszystko. Kto nie lubi latać mógł popływać, a okazją do tego była piątkowa wizyta na basenie.
 
 
← powrót