Dzisiaj: Czwartek 09 lipca 2020

„Promyki nadziei” to tytuł wystawy gobelinów autorstwa Wandy Kaczorowskiej, którą będzie można oglądać w galerii MOK.
Pierwsze i drugie miejsce wytańczyli piotrkowianie z zespołów tanecznych Miejskiego Ośrodka Kultury podczas III Turnieju Tańca Nowoczesnego w Oleśnicy. O zwycięstwo rywalizowało ponad 500 tancerzy.
…to tytuł najnowszego tomik poezji Jolanty Łopusiewicz, który zaprezentowała podczas wieczoru autorskiego w Miejskim Ośrodku Kultury.
Oddział Muzeum w Polichnie zaprasza do odwiedzenia wystawy czasowej pn.: ”Henryk Derczyński – dokumentalista kresu wojny”.
W piątek (14.02) w 78. rocznicę powstania Armii Krajowej uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego uczcili pamięć swojego patrona – gen. Stefana Roweckiego-Grota oraz wszystkich żołnierzy AK.
„Zachwycający świat” to tytuł wystawy malarstwa Michała Szmigiela, która od najbliższej niedzieli (16.02) będzie prezentowana w Centrum idei „Ku Demokracji”.
Młodzież Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 wzięła udział w jubileuszowej edycji warsztatów LabFactor, która odbyła się na Politechnice Łódzkiej.
„Ocalone od zapomnienia: 100 lat sprzętu fotograficznego z kolekcji Dariusza Piechury” – to tytuł wystawy, jaką od soboty (15.02) będzie można oglądać w Mediatece 800-lecia.
14 lutego Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na walentynkowy koncert Basi Stępniak-Wilk „Cóż mi z róż”.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na wieczór autorski  i wystawę obrazów Jolanty Łopusiewicz. Spotkanie odbędzie się w sobotę (15.02) o godz. 17:00.