Dzisiaj: Czwartek 09 lipca 2020

Już po raz dziesiąty startuje konkurs fotograficzny pn. „Piotrkowska przyroda”. Prace konkursowe należy dostarczyć do 28 maja.
Promocja książki dr. Tomasza Andrzeja Nowaka pt.: "Nekrologi piotrkowskiego Tygodnia 1873-1906" odbyła się w niedzielę (1.03) w salach piotrkowskiego Muzeum.
„Bliżej niż myślisz” to wystawa fotografii Roberta Michalika, której wernisaż odbył się wczoraj (27.02) w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Słowackiego 13.
„Jeśli wiesz co chcę powiedzieć…” to tytuł koncertu z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w niedzielę (8.03) o godz. 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury. Przed publicznością w piosenkach Katarzyny Nosowskiej zaprezentują się uczestniczki warsztatów piosenki aktorskiej.
27-02-2020

Dzień Kobiet w MOK

Występy wokalne i kabaretowe zaplanowano podczas Dnia Kobiet organizowanego w Miejskim Ośrodku Kultury. Przed publiczością zaprezentuje się kabaret "Trzeciaki" i zespół "Los Emerytos".
„Czarnobyl – strefa wykluczenia” - to tytuł wystawy fotografii autorstwa Tomasza Zielińskiego, którą będzie można oglądać w Galerii „Śnieżne Krużganki”. Wernisaż odbędzie się w niedzielę (1.03) o godz. 18.00.
Piotrkowskie Muzeum zaprasza na promocję książki „Nekrologi piotrkowskiego TYGODNIA 1873-1906” autorstwa dr. Tomasza Andrzeja Nowaka.
Nauczyciele oraz uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 zapraszają przyszłych pierwszoklasistów wraz z opiekunami na Dzień Drzwi Otwartych. Na dzieci będą czekały interesujące wyzwania i liczne atrakcje.
 
32-osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 4 wyjechała na praktyki zawodowe do Granady (Hiszpania). Było to możliwe dzięki pozyskaniu przez szkołę dofinansowania w ramach programu Erasmus+.
„Bliżej niż myślisz” to tytuł wystawy fotografii krajobrazowej autorstwa Roberta Michalika, którą od czwartku (27.02) będzie można oglądać w Miejskim Ośrodku Kultury.