45 lat Misia Uszatka

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 5 =
Link
7 + 5 =
W tym roku 45-lecie swojego istnienia obchodzi Przedszkole Samorządowe nr 24 im. Misia Uszatka. Z tej okazji w miniony piątek w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano uroczystości rocznicowe.

W tym roku 45-lecie swojego istnienia obchodzi Przedszkole Samorządowe nr 24 im. Misia Uszatka. Z tej okazji w piątek (20.11) w Miejskim Ośrodku Kultury zorganizowano uroczystości rocznicowe.

- Nasze Przedszkole nigdy nie było jedynie miejscem czy instytucją, ale zawsze zwartą społecznością tworzoną przez pokolenia dzieci i ich rodziców, nauczycieli, którzy oddali tutaj swoje umiejętności, entuzjazm, serce - mówiła w swoim wystąpieniu Henryka Zawiślak, dyrektor przedszkola i dodała, żę dzięki zaangażowaniu tych osób, udało się stworzyć przyjazne, kolorowe i otwarte przedszkole.
Jak podkreślała sternik placówki najważniejszym wydarzeniem w najnowszej historii przedszkola była wykonana w ubiegłym roku termomodernizacja.

Piątkowe uroczystości uświetniły występy przedszkolaków, absolwentów placówki oraz zespołu Przygoda P.L. W uroczystości udział wziął także Miś Uszatek.
Nie zabrakło również podziękowań, życzeń od przybyłych gości oraz urodzinowego tortu.

← powrót