Dzisiaj: Czwartek 09 lipca 2020

Już po raz czternasty Miejski Ośrodek Kultury organizuje Mały Konkurs Recytatorski. W tym roku odbędzie się on w wersji online.
Dziś (18.05) wyłoniono zwycięzców konkursu „Upominek na urodziny św. Jana Pawła II” zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Z nagrodzonych nagrań powstała wizualizacja.
Z okazji stulecia urodzin Karola Wojtyły Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 6 im. Królowej Jadwigi zorganizował konkurs na plakat i infografikę o Janie Pawle II.
Już po raz dziesiąty zorganizowany zostanie konkurs fotograficzny „Piotrkowska przyroda”. W tym roku – ze względu na panujący stan epidemii – zmienił się regulamin konkursu.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu rodzinnym „Piękny Dzień Mamy”. W tym roku będzie miał on formę internetową. 
Pierwsze i trzecie miejsca indywidualne oraz drugie w kategorii szkół to sukcesy Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w ogólnopolskim konkursie Junkers-Bosch szkoli.
Ośrodek Działań Artystycznych przygotował dwie nowe wirtualne wystawy, które będzie można oglądać za pośrednictwem strony www.odaart.pl.
W piątek (24.04) absolwenci Zespołu Szkół Ponadpodstawowych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 zakończyli tegoroczny rok szkolny. W tym ważnym dniu młodzież pamiętała o innych.
… to hasło konkursu rodzinnego ogłoszonego przez Miejski Ośrodek Kultury w związku z przypadającą, 18 maja, setną rocznicą urodzin św. Jana Pawła II.
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza do udziału w zabawach plastycznych. Akcja skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 16 lat.