Dzisiaj: Piątek 27 stycznia 2023

DSC_0552 (1280x851)
Instytut Badań nad Parlamentaryzmem ma nowego włodarza. Pełniącą obowiązki dyrektora została pani prof. UJK dr hab. Patrycja Jakóbczyk-Adamczyk.
IMG_8003mini
Kilkanaście osób wzięło udział w warsztatach florystycznych, które w minionym tygodniu zorganizował Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
IMG_5283 (1280x855)
W miniony piątek (29.01) w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych odbył się I Piotrkowski Festiwal Nauk Technicznych.
DSC_0606 (1280x845)
W piątek (29.01) w siedzibie Starostwa Powiatowego odbył się koncert podsumowujący akcję „Szlachetna Paczka” w rejonie piotrkowskim, podczas którego podziękowano osobom zaangażowanym w przedsięwzięcie.
kalimprezluty
Gotowy jest informator kulturalny na miesiąc luty, w którym znajdują się informacje o imprezach organizowanych w naszym mieście.
4323 - Kopia
Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na kolejny koncert kolęd. Tym razem utwory bożonarodzeniowe zaprezentuje schola dziecięco-młodzieżowa z parafii Podwyższenia św. Krzyża w Moszczenicy.
DSC05106 (1280x960)
„Dobranocka dla najmłodszych” -  to tytuł jasełek, które w ostatnim czasie wystawiły dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 24 z Oddziałami Integracyjnymi im. Misia Uszatka.
w. urbańczyk www
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy obrazów Wojciecha Urbańczyka, w piątek (29.01). Dzieła będzie można oglądać do 28 lutego w galerii przy ul. Dąbrowskiego 5.
Koncert karnawałowy
Piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego oraz Państwowa Szkoła Muzyczna zapraszają ma koncert karnawałowy, który odbędzie się w najbliższy czwartek (28.01) w siedzibie uczelni (ul. Słowackiego 114/118).
laureaci
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. rtm. Witolda Pileckiego zaprasza młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z miasta i powiatu do wzięcia udziału w szóstej edycji konkursu „Gloria Victis!!! Życie i działalność rotmistrza Witolda Pileckiego”.