pasterka_motyli
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Barbarą Marianną Orzechowską, która w swojej twórczości zajmuje się poezją oraz opowiadaniami dla dzieci.
11-02-2016

Ferie z Poradnią

poradania
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna to kolejna miejska instytucja, która przygotowała swoją ofertę na zbliżające się ferie zimowe. Codziennie od poniedziałku (15.02) do piątku (26.02) w budynku poradni na najmłodszych czekać będzie szereg atrakcji.
10-02-2016

Ferie z UJK

Ferie z UJK 2016
Już w poniedziałek (15.02) dzieci z województwa łódzkiego rozpoczynają ferie zimowe. Swoją ofertę na dwutygodniowy wypoczynek przygotowała również piotrkowska filia UJK.
IMG_2995
W piotrkowskim Klubie Seniora działającym przy Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury powstała kolejna grupa warsztatowa. Na nowych zajęciach można doskonalić swoje umiejętności gry w brydża.
ferie w oda
Od poniedziałku dzieci w naszym mieście będą odpoczywać podczas zimowych ferii. Dwa tygodnie wolnego będzie można spędzić z Ośrodkiem Działań Artystycznych.
flety 024 (1280x853)
W weekend w Państwowej Szkole Muzycznej odbyły się VIII Piotrkowskie Spotkania Fletowe. Do naszego miasta zjechali najlepsi młodzi fleciści z całego regionu łódzkiego. Muzycy rywalizowali przez dwa dni, a festiwal zakończył sobotni koncert laureatów.
L.Borzymek - Kopia
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wernisaż wystawy Ludwiki Borzymek „Od krajobrazu do martwej natury”, ktory odbędzie się w piątek, 5 lutego.
wystawa` - Kopia
Centrum Idei ku Demokracji zaprasza na wystawę laureatów XX Konkursu Fotograficznego "Łowca Polskiego" im. Włodzimierza Puchalskiego. Wernisaż zaplanowano na najbliższą niedzielę (7.02).
Champ de Coquelicots 116x91
Ośrodek Działań Artystycznych zaprasza na wernisaż wystawy Józefa Jakubczyka „Tapisserie d'Art”. Wernisaż rozpocznie się o godzinie 16.00 w sobotę, 6 lutego.
DSC_0552 (1280x851)
Instytut Badań nad Parlamentaryzmem ma nowego włodarza. Pełniącą obowiązki dyrektora została pani prof. UJK dr hab. Patrycja Jakóbczyk-Adamczyk.