Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

Aktualności

Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul.  Reagana.
 
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, położonej przy Alejach 800-lecia Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości  położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul.  Władysława Broniewskiego – Ronalda Reagana i ul. Reagana.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż czterech niezabudowanych działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rolniczej – na zasadach programu „Działka pod budowę domu za 50% ceny”.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż czterech niezabudowanych działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rolniczej – na zasadach programu „Działka pod budowę domu za 50% ceny”.
 
 
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kajakowej.
 
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Przemysłowej.
 
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rolniczej.
 
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Karolinowskiej.
 
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż czterech niezabudowanych działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową, położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Rolniczej.