Dzisiaj: Wtorek 27 września 2022

Aktualności

Ogłoszenie o pierwszym pisemnym przetargu nieograniczonym na wydzierżawienie na 10 lat, nieruchomości niezabudowanej położonej w granicach Piotrkowskie Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Przemysłowej.
 
Ogłoszenie o pierwszym pisemnym przetargu nieograniczonym na wydzierżawienie  na 10 lat, nieruchomości niezbudowanej położonej w granicach Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Rolniczej.
 
 
Ogłoszenie o pierwszym pisemnym przetargu nieograniczonym na wydzierżawienie  na 10 lat, nieruchomości niezbudowanej położonej w granicach Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Karolinowskiej
Ogłoszenie o trzecim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości położonych w Piotrkowie Trybunalskim w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Władysława Broniewskiego – ul. Ronalda Reagana i ul. Ronalda Reagana.
 
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż niezabudowanej nieruchomości położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Litewskiej 19 – ul. Krzywej 2.
 
Ogłoszenie o drugim ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż czterech działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Goździków – na zasadach określonych w programie „Działka pod budowę domu za 50% ceny”.
 
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski przy ul. Jeziornej 47.
 
Ogłoszenie o I ustnym przetargu ograniczonym na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Partyzantów.
 
Ogłoszenie o pierwszym ustnym przetargu nieograniczonym na sprzedaż pięciu niezabudowanych działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Kajakowej i ul. Goździków.
Ogłoszenie o pierwszym pisemnym przetargu nieograniczonym na  wydzierżawienie, na 10 lat, nieruchomości niezabudowanej położonej w granicach Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej przy ul. Sulejowskiej 132.