Dzisiaj: Wtorek 07 lutego 2023

Aktualności

Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Wojska Polskiego 62.
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Targowej 8.
Informacja o wywieszeniu wykazu lokalu użytkowego przeznaczonego do wynajmu w drodze ustnego przetargu nieograniczonego oraz wykaz Nr 16/2017 z dnia 5 grudnia 2017 r. o przeznaczeniu do oddania w najem na czas nieoznaczony, w drodze przetargu ustnego nieograniczonego lokalu użytkowego położonego przy ulicy Targowej 8.
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego na dwóch nieruchomościach przy Rynku Trybunalskim 4 i Rynku Trybunalskim 5.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego garażu położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Starowarszawskiej 13.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego, garażu położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Sulejowskiej 35.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Wojska Polskiego 64.
Wykaz lokalu użytkowego - Rynek Trybunalski 4 / Rynek Trybunalski 5 / Plac Czarnieckiego 1 przeznaczonego do oddania w najem na czas nieoznaczony, w drodze przetargu ustnego nieograniczonego.
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym położone w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicach: Wojska Polskiego 62; Wojska Polskiego 48; Wojska Polskiego 44; Garbarskiej 31; Narutowicza 19/Sienkiewicza 15; Sulejowskiej 39; Jerozolimskiej 10; Starowarszawskiej 8;  Starowarszawskiej 8; Starowarszawskiej 8; Wojska Polskiego 7; Strączyńskiego 4; Plac Czarnieckiego 6/7 - Zamurowa 1; Pawlikowskiego 1 i Słowackiego 34 F.
Wykaz lokali użytkowych do wynajęcia w trybie bezprzetargowym położonych na terenie "Podzamcza" i Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim położonych przy ulicach: Wojska Polskiego 7; Starowarszawskiej 8; Starowarszawskiej 8; Starowarszawskiej 8; Jerozolimskiej 10; Stronczyńskiego 4; Plac Czarnieckiego 6/7 - Zamurowej 1.