Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

Aktualności

Wykaz lokalu użytkowego przeznaczonego do oddania w najem na czas nieoznaczony, w drodze przetargu ustnego nieograniczonego połozonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - ul. Krasickiego 3 
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy Rynku Trybunalskim 2.
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego - garażu, położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Wysokiej 17.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Targowej 8.
Wykaz lokalu użytkowego - garażu, przeznaczonego do oddania w najem w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wysokiej 17.
 
Wykaz lokalu użytkowego, przeznaczonego do oddania w najem w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, położonego w Piotrkowie Trybunalskim - Rynek Trybunalski 2.
Wykaz lokali użytkowych do wynajęcia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, położonych na terenie "Podzamcza" i Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Stronczyńskiego 4, Wojska Polskiego 33, Rynek Trybunalski 4 - Rynek Trybunalski 5 i Rynek Trybunalski 2.
Wykaz lokali użytkowych do wynajęcia w trybie bezprzetargowym, położonych na terenie "Podzamcza" i Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 7, Starowarszawskiej 8, Jerozolimskiej 10, Stronczyńskiego 4, Plac Czarnieckiego 6/7 - Zamurowa 1.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego na dwóch nieruchomościach przy Rynku Trybunalskim 4 i Rynku Trybunalskim 5.
Wykaz lokali użytkowych do wynajęcia w trybie bezprzetargowym położonych przy ulicach: Wojska Polskiego 62; Wojska Polskiego 48; Wojska Polskiego 44; Garbarskiej 31; Narutowicza 19/Sienkiewicza 15; Sulejowskiej 39; Jerozolimskiej 10; Starowarszawskiej 8; Wojska Polskiego 7; Stronczyńskiego 4; Plac Czarnieckiego 6/7- Zamurowa 1; Słowackiego 34 F i Aleje 3 Maja 23.