Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

Aktualności

Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym.
Lokal użytkowy do wynajęcia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, położony w Piotrkowie Tryb. przy ul. Dmowskiego 47.
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego, garażu położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Bugajskiej 17 - Wyzwolenia 3.
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy Alei 3 Maja 23.
Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Krasickiego 3.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Krasickiego 3.
Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego, grażu położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Wysokiej 17.
Wykaz lokali użytkowych do wynajęcia w trybie bezprzetargowym położonych na terenie "Podzamcza" i Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim, położonych przy ul. Wojska Polskiego 7, ul. Starowarszawskiej 8, ul. Jerozolimskiej 10, ul. Stronczyńskiego 4, Plac Czarnieckiego 6/7-Zamurowa 1, ul. Wojska Polskiego 33.
Wykaz lokali użytkowych do wynajęcia w trybie bezprzetargowym, położonych w Piotrkowie przy ul. Targowej 8, Al. 3 Maja 23, ul. Narutowicza 19/Sienkiewicza 15, ul. Wojska Polskiego 7, ul. Wojska Polskiego 33, ul. Wojska Polskiego 48, ul. Wojska Polskiego 62, ul. Wojska Polskiego 64, ul. Stronczyńskiego 4, ul. Garbarskiej 31, ul. Sulejowskiej 39, ul. Jerozolimskiej 10, ul. Starowarszawskiej 8, Plac Czarnieckiego 6/7-Zamurowa 1, ul. Słowackiego 34F, ul. Słowackiego 57.