Dzisiaj: Wtorek 07 lutego 2023

Aktualności

Wykaz lokalu użytkowego znajdującego sie w budynku położonym w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Wojska Polskiego 29/31 - pow. 27,30 m2. 
Wykaz lokalu użytkowego znajdującego sie w budynku położonym w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Starowarszawskiej 6 - pow.  23,57 m2. 
Wykaz lokalu użytkowego znajdującego sie w budynku położonym w Piotrkowie Trybunalskim przy Sieradzkiej 8 - pow. 92,08 m2. 
Wykaz lokalu użytkowego znajdującego sie w budynku położonym w Piotrkowie Trybunalskim przy Rynku Trybunalskim 2 - pow. 56,73 m2. 
Wykaz lokalu użytkowego znajdującego sie w budynku położonym w Piotrkowie Trybunalskim przy Rynku Trybunalskim 2 - pow. 84,30 m2. 
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym położonych na terenie "Podzamcza" i Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym. 
Wykaz lokalu użytkowego przeznaczonego do oddania w najem na czas nieoznaczony, w drodze prztargu ustnego nieograniczonego, lokalu użytkowego położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Zamurowej 16 o pow. 15,90 m2. 
Wykaz lokalu użytkowego przeznaczonego do oddania w najem na czas nieoznaczony, w drodze prztargu ustnego nieograniczonego, lokalu użytkowego położonego w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Zamurowej 16 o pow. 27,02 m2. 
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Starowarszawskiej 5.