Dzisiaj: Niedziela 05 lutego 2023

Seminarium dla przedsiębiorców

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 3 =
Link
9 + 3 =
sss
W piątek (27.01) odbędzie się seminarium informacyjne „Dotacje dla przedsiębiorców, perspektywa finansowa 2014 - 2020”. Spotkanie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli firm zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy z Funduszy Europejskich.
- Celem konferencji jest przedstawienie informacji o planowanych możliwościach wsparcia ze środków Unii Europejskiej - zapowiadają organizatorzy i podkreślają, że seminarium skupiają się na konkursach dostępnych w najbliższych dwóch kwartałach z takich programów operacyjnych, jak m.in. Infrastruktura i Środowisko, Inteligentny Rozwój, Polska Cyfrowa, Pomoc Techniczna, Polska Wschodnia, Wiedza Edukacja Rozwój.

Podczas spotkania, prowadzonego przez specjalistów ds. Funduszy Europejskich, zostaną zaprezentowane założenia, zasady, cele wykorzystywania środków unijnych w perspektywie finansowej 2014-2020 w ujęciu poszczególnych grup odbiorców.
Ponadto we wszystkie dni robocze zainteresowani mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji telefonicznych, mailowych oraz na miejscu w siedzibie firmy.

Spotkanie odbędzie się w  godz. 09.30 – 14.00 w Hotelu Marriott w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 65/79).
Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 661 968 288 oraz na stronie www.dotacjeeuropejskie.org.
← powrót