REKRUTACJA DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z BRANŻY BUDOWLANEJ

Obraz1
Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas międzynarodowych targów budowlanych BATIBOUW 2022, odbywających się w Brukseli w terminie 21-29 maja 2022 r.

Udział w wydarzeniu umożliwi przedstawienie oferty oraz produktów z branży budowlanej z regionu łódzkiego firmom działających w tym obszarze na rynku belgijskim oraz pozwoli nawiązać współpracę gospodarczą i handlową. Koncepcja stoiska targowego zakłada prezentację materiałów budowlanych i instalacyjnych w formie zaprojektowanego w tym celu fragmentu budynku, do którego budowy i wyposażenia użyte zostaną materiały oferowane przez firmy z województwa łódzkiego. W ramach prowadzonej wcześniej rekrutacji zostały już wybrane przedsiębiorstwa oferujące elementy instalacji i wyposażenia budynków, dlatego obecnie zachęcamy do udziału w rekrutacji szczególnie firmy budowlane – producentów budynków, domów modułowych, wykorzystujących nowoczesne technologie w zakresie ergonomii, energooszczędności i wykorzystania produktów ekologicznych.

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie „Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”.

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Kwestionariuszy oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa” należy przesłać do 31 marca 2022 r. na adres e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa”. Województwo Łódzkie zastrzega sobie prawo do rezygnacji z organizacji wyjazdu bez podania przyczyny i nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.

Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020).” Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020).”

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Promocji Przedsiębiorczości: Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99