Dzisiaj: Piątek 27 stycznia 2023

Łódzkie w Chinach

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 8 =
Link
1 + 8 =
Grafika_Lodzkie_w_Chinach_jpg_5
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w inicjatywie „Łódzkie w Chinach".
Projekt skierowany jest do małych i średnich przedsiębiorstw z regionu działających w branży spożywczej oraz firm posiadających innowacyjne rozwiązania technologiczne, który ma na celu ułatwienie im zaistnienia i osiągnięcia sukcesu na chińskim rynku. Centralnym narzędziem realizacji tego celu są szczegółowo przemyślane i wielowymiarowo zaprojektowane misje gospodarcze w chińskim mieście Chengdu.

Program składa się z dwóch etapów:

1 ETAP (Łódź) – Szkolenia „Jak prowadzić swój biznes w Chinach?”, 5.09.2017 – dla branży spożywczej i 6.09.2017 dla firm posiadających innowacyjne rozwiązania.

2 ETAP (Chiny) – Misje gospodarcze – dla branży spożywczej 19-23.10.2017 i dla firm innowacyjnych 23-28.10.2017. Spośród wszystkich uczestników szkoleń zostanie wyłonionych w sumie 10 firm (po 5 z każdego szkolenia), których przedstawiciele wyjadą na największą polską imprezę gospodarczą odbywającą się w sercu zachodnich Chin – w „mieście przyszłości”, jak o Chengdu mówią sami mieszkańcy prowincji Syczuan.

Specjalnie dla firm spożywczych będzie zorganizowane innowacyjne stoisko wystawiennicze w charakterystycznej formie kontenera umiejscowione na reprezentatywnej handlowej ulicy Chun Xi w Chengdu. Firmy innowacyjne zostaną zaś zaproszone na XIII Forum Biznesu i Współpracy technologicznej UE w Chengdu Podczas wyjazdu wszyscy uczestnicy osobiście poznają specyfikę kontaktów z chińskimi kupcami i inwestorami, wezmą udział w zaaranżowanych aktywnościach biznesowych, ale przede wszystkim otrzymają możliwość zaprezentowania swoich produktów i usług – w miejscach, gdzie liczba odwiedzających sięga 200.000 osób.

Co można zyskać dzięki tej inicjatywie?

- Sprawnie pozyskać informacje przydatne do tworzenia symulacji i planów biznesowych na temat azjatyckiego rynku, w tym na temat komercjalizacji i promocji.

- Wziąć udział w specjalnie zaaranżowanych spotkaniach z konkretnymi kupcami i inwestorami zainteresowanymi współpracą biznesową.

- Skorzystać ze wsparcia specjalistów, którzy pomogli wielu firmom z UE zaistnieć i odnieść sukces na chińskim rynku.
 
Aby wziąć udział w programie „Łódzkie w Chinach” należy zapisać się na golodzkie.com Ilość miejsc jest ograniczona. „Łódzkie w Chinach” to projekt, który pozwoli Państwu na zdobycie kompletnego pakietu biznesowego networkingu i doradztwa, co zmaksymalizuje szanse Państwa firmy na zaistnienie na chińskim rynku i osiągnięcie tam sukcesu. Organizatorem programu „Łódzkie w Chinach” jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, a wykonawcą Amber Global Consulting, spółka specjalizująca się w pozycjonowaniu polskich marek na rynku chińskim.
 
← powrót