Dzisiaj: Wtorek 27 września 2022

Konkurs “Cyfrowe supermoce”

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 7 =
Link
9 + 7 =
Cyfrowe moce
Rozpoczął się nabór wniosków w konkursie “Cyfrowe supermoce” w ramach Projektu „Kompetencje 3.0” realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego ze środków Good Things Foundation (organizacja zarejestrowana w Anglii i Walii). Projekt „Kompetencje 3.0” jest skierowany do organizacji i instytucji, które chcą zdiagnozować stan swojego potencjału cyfrowego, podnieść kompetencje cyfrowe wśród swojego zespołu, a także poszerzyć swoją ofertę w dziedzinie technologii cyfrowych dla bezpośrednich odbiorców w środowisku lokalnym.
Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych, bibliotek, domów kultury, (…), które działają na rzecz lokalnej społeczności, odpowiadając na problem wykluczenia cyfrowego, chcą poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie technologii cyfrowej, a następnie przekazywać tę wiedzę dalej wśród swoich odbiorców.   Celem konkursu jest wybranie najciekawszych pomysłów, spośród zgłoszonych przez uczestników, na warsztaty podnoszące kompetencje cyfrowe, w trakcie których uczestnicy poznają m.in. platformę “Learn My Way” i umożliwienie ich realizacji poprzez przekazanie grantu w kwocie do 10 000 zł brutto, zgodnie z przesłanym opisem pomysłu i budżetem.
Grant gwarantuje:
 - zbadanie potencjału cyfrowego organizacji,
- dostęp do specjalnej platformy Learn My Way,
 - wsparcie tutora podczas przygotowania i realizacji zgłoszonego pomysłu, - grant do 10 000 zł na sprzęt i szkolenia,
- uczestnictwo w specjalnym szkoleniu w przypadku zdobycia grantu,
- ciekawe gadżety.
W razie pytań proszę o kontakt z Biurem Partnerstwa i Funduszy, z p. Martą Janik, kontakt: e-mail: m.janik@piotrkow.pl, tel. 44 732 18 15.
← powrót