Jeremie daje pieniądze na inwestycje

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 2 =
Link
4 + 2 =
Do końca roku firmy mogą ubiegać się o unijne wsparcie w ramach Inicjatywy Jeremie. Pomoc obejmuje udzielenie atrakcyjnych pożyczek na inwestycje.

Do końca roku firmy mogą ubiegać się o unijne wsparcie w ramach Inicjatywy Jeremie. Pomoc obejmuje udzielenie atrakcyjnych pożyczek na inwestycje oprocentowanych już od 2,36% w skali roku.
Głównymi warunkami są: realizacja przedsięwzięcia na terenie województwa łódzkiego oraz posiadanie siedziby lub oddziału w naszym województwie.
Maksymalna kwota pożyczki to 250 tys. zł na okres do 60 m-cy. Dodatkowo istnieje możliwość 6 miesięcznej karencji w spłacie kapitału. W przypadku Inicjatywy Jeremie nie ma prowizji i dodatkowych opłat.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. 44 634 10 06 oraz w piotrkowskim oddziale fundacji zajmującej się przydzielaniem środków Jeremie, który znajduje się w siedzibie Starostwa Powiatowego (al. 3-go Maja 33) na pierwszym piętrze (pok. 106) w poniedziałek i czwartek w godz. 10.00-14.00 oraz na stronie internetowej www.frgz.pl.

← powrót