Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Biznes jest kobietą!

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 7 =
Link
6 + 7 =
biz_je_kob
Nawet 44 tysiące złotych na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej mogą zdobyć kobiety, które wezmą udział w II edycji projektu „Biznes jest kobietą!”.
Rozpoczęła się już rekrutacja, a w projekcie udział mogą wziąć osoby po 29 roku życia, które uczą się lub mieszkają na terenie województwa  łódzkiego.
- Celem jest pomoc bezrobotnym kobietom, głównie młodym mamom i paniom powracającym na rynek pracy po przerwie związanej z wychowaniem i urodzeniem dziecka - informują organizatorzy.

Uczestniczki projektu zostaną objęte wsparciem szkoleniowo-doradczym, doradztwem indywidualnym oraz poradnictwem psychologicznym. Wezmą także udział w warsztatach z zakresu „Podstaw zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej”.
Projekt przewiduje dotacje w wysokości 22 tys. złotych na otwarcie działalności dla 72 uczestniczek oraz wsparcie pomostowe przez okres 12 miesięcy w wysokości 1850zł. Ponadto nowoutworzone firmy otrzymają wsparcie z zakresu prawa, księgowości, marketingu i obsługi  klienta oraz  finansów.

Rekrutacja potrwa do 7 grudnia. Wszelkie informacje o projekcie można znaleźć na stronie www.biznesjestkobieta.projektyefs.pl.
← powrót