Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

warunki-konkursu-BR2021

Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa serdecznie zaprasza do udziału w Konkursie „Budowa Roku 2021". Konkurs organizowany jest przy współudziale Ministerstwa Rozwoju i Technologii oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego.
Logo_Pracodawca_jutra_PARP_small2
Trwa 6. edycja konkursu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na najciekawsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją, rozwoju pracowników i kształcenia przyszłych kadr. Aplikować można w trzech kategoriach: „Rozwój pracownika”, „Dojrzałe kompetencje” oraz „Ambasador Edukacji”.
piotrkow-mapa-1637149800
Zaproszamy do udziału w konsultacjach w/s projektu " Studium Komunikacyjnego dla potrzeb budowy południowej obwodnicy Miasta Piotrkowa Trybunalskiego".
BdQEDrB4m76v
Agencja Rozowju Przemysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.
Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.
1
Przygotowaliśmy II edycję folderu "Piotrkowskie firmy produkcyjne", prezentującego 37 podmiotów prowadzących działalność na terenie naszego miasta.

image003
Realizacja projektów unijnych wymaga wiele cierpliwości i sporej dawki wiedzy. Czasem zdarzy się, że Beneficjenci trafiają podczas realizacji na twardy orzech do zgryzienia.
Mamy na to rozwiązanie szyte na miarę, dla każdego projektu - indywidualne, bezpłatne konsultacje z ekspertami, którzy pomogą odnaleźć drogę na krętych uliczkach przepisów i obowiązków każdego Beneficjenta.
image002
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zaprasza do udziału w szkoleniach o szerokiej tematyce projektów unijnych. Eksperci podczas spotkań online poruszą zagadnienia od planowania projektów B+R, przez podróże służbowe, po obsługę SL2014.

Obraz1
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego pragnie zaprosić osoby pełnoletnie z całej Polski do udziału w e-kursach:
1) MARKETING INICJATYW LOKALNYCH
2) PRAKTYCZNA SZKOŁA INNOWACYJNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

Obraz1
Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przystępuje do zgłoszenia projektu "Łódzkie Innowacje Społeczne dla Zdrowia" w ramach programu “Nauka dla Innowacyjności” ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Celem programu jest wsparcie projektów zwiększających efektywność współpracy nauki z otoczeniem gospodarczym, wspierających innowacyjność oraz komercjalizację wyników badań naukowych i prac rozwojowych, upowszechniających wiedzę na temat związków między nauką, innowacyjnością i gospodarką.
obraz1-1604306462-1610953392.p-1628661218

1 października br. odbędą się przetargi na dwie nieruchomości gminne przeznaczone pod zabudowę usługową, zlokalizowane na osiedlu Wierzeje.