Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

cc
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Dotacja na własny biznes”, które odbędzie się 11 lutego 2022 r. w godz. 11:00 – 12:00.
Obraz1
25 lutego br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne. Do sprzedaży przygotowano trzy niezabudowane nieruchomości, przeznaczone pod zabudowę usługową.
Obraz1
Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego zaprasza do skorzystania z Regionalnej Pożyczki Obrotowej.
6159a0a13ace6
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi nabór wniosków o udzielenie pożyczki z Funduszu Pożyczkowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców (Pożyczka Rozwojowa).

Obraz1
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na webinar skierowany do beneficjentów Tarczy Finansowej PFR 2.0., który poprowadzi  partner ŁSSE S.A. - Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni spółka partnerska.
Spotkanie odbędzie się w formie online
13 stycznia o godz. 10:00.
Obraz1

Od 10 stycznia 2022 r. rusza nabór do IV edycji projektu "Firma z POWEREM!". Dokumenty rekrutacyjne będą przyjmowane do 27 stycznia 2022 r.
803
Fundacji Rozwoju Gminy Zelów realizuje projekt "Kierunek na biznes - subregion piotrkowski”, który dotyczy jednorazowych dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej i jest skierowany do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu  piotrkowskiego.
Obraz2
Marszałek Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreiber zaprasza na konsultacje społeczne nowego programu „Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2027”.
Już 4 stycznia 2022 r. o godzinie 10:00 odbędzie się specjalne spotkanie w formule on-line dedykowane przedsiębiorcom z naszego regionu.
Obraz1

Biuro Programu „Niepodległa” otwiera nabór wniosków o dofinansowanie, które nawiązują do setnej rocznicy odzyskania niepodległości i odbudowy polskiej państwowości.
Obraz1
14 stycznia 2022 r. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne.
Do sprzedaży przygotowano dwie nieruchomości pod zabudowę usługową zlokalizowane przy ul. Reagana oraz działkę przy ul. Litewskiej 19-Krzywej 2, natomiast do dzierżawy trzy nowe tereny Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.