Dzisiaj: Wtorek 27 września 2022

II_nabor_22.02.-11.03.2022
Fundacja Rozwoju Gminy Zelów realizuje projekt "Kierunek na biznes - subregion piotrkowski”, który dotyczy jednorazowych dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej i jest skierowany do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu  piotrkowskiego. Dokumenty do projektu można składać do jutra (11.03).
Obraz1
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wraz z partnerem Kancelarią Dentons zapraszają na webinar dot. nowych zasad ubiegania się o pomoc publiczną w Polskiej Strefie Inwestycji.
Obraz1
Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas międzynarodowych targów budowlanych BATIBOUW 2022, odbywających się w Brukseli w terminie 21-29 maja 2022 r.
domain-hompage-html-web-design-1645181848
Łodzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na webinar 9 marca 2022 r. (środa), o godzinie 10:00, organizatorem wydarzenia jest Partner ŁSSE - Bank Gospodarstwa Krajowego (Region Łódzki) i Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Kutnie.
przetargi
W marcu odbędą się przetargi na dwie nieruchomości Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej oraz na dzierżawę terenu zlokalizowanego na terenie parku im. ks. J. Poniatowskiego.
6076e04e0f400
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. prowadzi nabór wniosków do Projektu "Młodzi na start" - dofinansowanie na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób poniżej 30 roku życia.
domain-hompage-html-web-design-webinar-seo-concept-P6699DL
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wraz z Partnerem firmą CRIDO, zaprasza na webinar: Dlaczego Krajowy System eFaktur (KSeF) oznacza istotne zmiany w funkcjonowaniu każdego przedsiębiorstwa?
Obraz1
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego przyjmuje wnioski na Pożyczkę Płynnościowa z Funduszu Pożyczkowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców (Pożyczka Płynnościowa POIR).
cc
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Dotacja na własny biznes”, które odbędzie się 11 lutego 2022 r. w godz. 11:00 – 12:00.
Obraz1
25 lutego br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne. Do sprzedaży przygotowano trzy niezabudowane nieruchomości, przeznaczone pod zabudowę usługową.