Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

Obraz1
Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego ogłosiła nabór wniosków w ramach konkursu grantowego „BANK MŁODYCH MISTRZÓW SPORTU”.
image001
Organizatorem Konkursu jest Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi.
Obraz1
Minister Edukacji i Nauki ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w 2022 r. zadania publicznego pn. „Międzynarodowa wymiana młodzieży w formie on-line lub tradycyjnej". Nabór wniosków trwa do 2 września 2022 r.
Obraz2
Minister Edukacji i Nauki ogłosił otwarty konkurs ofert na realizację w 2022 r. zadania publicznego pn. "Wspieranie inicjatyw edukacyjnych w szkolnym środowisku wielokulturowym". Nabór wniosków trwa do 02 września 2022 r.
Obraz1
Zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS”.
Baner_Twitter
Województwo Łódzkie zaprasza do wzięcia udziału w XIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Produktów Tradycyjnych pn.: „Tygiel Smaków 2022”. Wydarzenie odbędzie się podczas XV Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD 2022 w Łodzi.
Obraz1
Do 13 września 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do konkursu „Sportowo Kulturalnie Lokalnie”. Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej wspiera realizacje projektów infrastrukturalnych poprzez udzielanie darowizn pieniężnych na budowę, remont oraz zakup niezbędnego wyposażenia obiektów sportowych i kulturalnych.
image001
Trwa nabór wniosków o udzielenie pożyczki z Funduszu Pożyczkowego dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców (Pożyczka Rozwojowa). Wnioski można składać w Departamencie Pożyczek i Poręczeń Łódzkiej Agencji Rozowju Regionlanego, znajdującym się przy ul. Narutowicza 34, 90-135 Łódź, w godzinach 08:30 – 15:00.
re
Program Re_Open UK to odpowiedź na negatywne skutki gospodarcze, jakie brexit wywołał u przedsiębiorców działających na terytorium Polski.
Za realizację Programu Re_Open UK odpowiedzialna jest Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A., która pełni rolę Podmiotu Zarządzającego.
przetargi

23 września br. odbędą sie przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne.