Dzisiaj: Piątek 27 stycznia 2023

Aktualności

21 (1280x768)
Jeszcze przez miesiąc właściciele kamienic, którzy w ubiegłym roku wykonali remont swoich nieruchomości, mogą je zgłosić do konkursu „Nowa Elewacja 2015”.
tbs-BRONIEWSKIEGO-C_01
Szukasz mieszkania w dobrym miejscu? Skorzystaj z oferty miasta, które niebawem postawi bloki przy ul. Broniewskiego.
321 - Kopia
25 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny zawita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, który udzieli bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania pieniędzy z projektów Unii Europejskiej.
batroego
W Urzędzie Miasta ogłoszono drugi przetarg na sprzedaż kompleksu nieruchomości przy ul. Batorego 10. Termin przetargu ustalono na 8 kwietnia, a cena wywoławcza wynosi 3 mln 744 tys. zł.
dzialkizaslid1
Dwie kolejne działki pod budownictwo jednorodzinne w ramach programu „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” znalazły swoich nabywców. Podczas dzisiejszych przetargów sprzedano dwie nieruchomości znajdujące się przy ul. Żeglarskiej.
beznazwy (1280x768)
Z końcem lutego upływa termin zgłaszania wyremontowanych kamienic do konkursu „Nowa Elewacja”. Właściciele mogą zgłaszać budynki, których remont zakończył się do końca grudnia ubiegłego roku.
uw
15 stycznia odbędzie się kolejny przetarg na działki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w ramach Programu "Piotrków Trybunalski - tu mieszkam".
piaskowa_1
Kolejna działka w programie „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” znalazła swojego nabywcę. Za nami się przetargi ustne podczas, których sprzedano działkę przy ul. Prostej 148.
122 (1280x960)
W miniony piątek (11.12) w Warszawie odbyła się konferencja regionalna „Oferta Banku Gospodarstwa Krajowego dla budownictwa mieszkaniowego w ramach programów rządowych i działalności własnej banku”. Udział wzięło w niej około 200 podmiotów.
Obecnie największym pracodawcą w Piotrkowie jest firma Haering
Ponad 2 tysiące miejsc pracy powstało w Podstrefie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Piotrkowie Trybunalskim. Jednak to nie koniec bo na jej terenie przybyła kolejna firma.