Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

gg
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia na naszym portalu, zakładki Gospodarka – Dla inwestorów, dedykowanej potencjalnym inwestorom oraz zainteresowanym rozwojem prowadzonej w Piotrkowie firmy.
przylacza
Oszczędności, wygoda, ekologia – w tych trzech słowach zawierają się najważniejsze zalety podłączenia nieruchomości do miejskiej kanalizacji sanitarnej. Teraz - dzięki dofinansowaniu budowy przyłączy – jest to jeszcze bardziej opłacalne.
TBS
Jest już wykaz lokali użytkowych TBS do wynajęcia po preferencyjnych stawkach.
21 (1280x768)
Jeszcze przez miesiąc właściciele kamienic, którzy w ubiegłym roku wykonali remont swoich nieruchomości, mogą je zgłosić do konkursu „Nowa Elewacja 2015”.
tbs-BRONIEWSKIEGO-C_01
Szukasz mieszkania w dobrym miejscu? Skorzystaj z oferty miasta, które niebawem postawi bloki przy ul. Broniewskiego.
321 - Kopia
25 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny zawita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, który udzieli bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania pieniędzy z projektów Unii Europejskiej.
batroego
W Urzędzie Miasta ogłoszono drugi przetarg na sprzedaż kompleksu nieruchomości przy ul. Batorego 10. Termin przetargu ustalono na 8 kwietnia, a cena wywoławcza wynosi 3 mln 744 tys. zł.
dzialkizaslid1
Dwie kolejne działki pod budownictwo jednorodzinne w ramach programu „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” znalazły swoich nabywców. Podczas dzisiejszych przetargów sprzedano dwie nieruchomości znajdujące się przy ul. Żeglarskiej.
beznazwy (1280x768)
Z końcem lutego upływa termin zgłaszania wyremontowanych kamienic do konkursu „Nowa Elewacja”. Właściciele mogą zgłaszać budynki, których remont zakończył się do końca grudnia ubiegłego roku.
uw
15 stycznia odbędzie się kolejny przetarg na działki pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne w ramach Programu "Piotrków Trybunalski - tu mieszkam".