Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

Aktualności

modernizacja roku 054
Około 100 osób znajdzie zatrudnienie w kompleksie logistycznym Agata Meble, które ma znajdować się na terenie centrum Prologis Park Piotrków II. Budowa obiektu ma wystartować jeszcze w tym roku.
DSC_0004 (1280x851)
Od kilkunastu miesięcy prowadzone są wzmożone prace przy budowie osiedla mieszkaniowego we wschodniej części miasta. Bloki stawiają prywatni deweloperzy, a niedługo inwestycje rozpocznie miasto.
dzialki-za-cwierc-ceny-1460367347
Działki z programu „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” rozchodzą się, jak przysłowiowe "świeże bułeczki". Kolejne dwie znalazły nabywców, a Urząd Miasta przygotowuje następne do zbycia.
 
plakat_EkoAktywni_2016 - Kopia
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu „EkoAktywni”. Celem inicjatywy jest nagrodzenie organizacji pozarządowych i osób fizycznych za działalność na rzecz ochrony środowiska. 
AK1
8 czerwca 2016 r. o godzinie 09:30 w Hotelu Mercure, al. Armii Krajowej 22 odbędą się bezpłatne warsztaty w ramach cyklu „Akademia Przedsiębiorcy”. Temat konferencji: ŚWIATOWE RYNKI SZEROKO OTWARTE DLA POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW
 
DSC_0857 (1280x801)
Marek Michalik, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gościł wczoraj (19.05) w Piotrkowie Trybunalskim. Celem wizyty było zapoznanie się z ofertą inwestycyjną miasta oraz terenami, które mogłyby zostać włączone w skład ŁSSE.
staremiastowzrost
W magistracie trwają prace nad Programem Rewitalizacji dla Piotrkowa Trybunalskiego do 2023 roku. Zarówno mieszkaniec miasta, jak i osoba z zewnątrz, może podzielić się swoimi pomysłami.
DSC_0235
Działająca od 2010 roku w naszym mieście firma Plasimet zajmująca się produkcją elementów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego planuje rozszerzenie swojej działalności. Będzie się to wiązać z zatrudnieniem nowych pracowników.
mapaPSAGzCałą
Utworzona pod koniec 2015 roku Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej wzbogaciła się o kolejną nieruchomość, ponad 2 hektarową działkę przy ul. Całej.
raport
Ukazał się osiemnasty raport o stanie Piotrkowa Trybunalskiego. Rocznik obejmuje podsumowanie 2015 roku.