paro
Oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych w jednym miejscu. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła internetową bazę, za pośrednictwem której zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne będą mogli rozwijać swoje kompetencje.
ptasiagrypa
Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Główny Lekarz Weterynarii wystosowali apel do hodowców drobiu przypominający o zaleceniach dotyczących ptasiej grypy H5N8.
Obraz2
Wyłoniono dzierżawcę kolejnej nieruchomości położonej w Piotrkowskiej Strefie Aktywności Gospodarczej. Na działce przy ul. Sulejowskiej 132 działalność prowadzić będzie spółka CENTRUMMEDIA.
biz_je_kob
Nawet 44 tysiące złotych na założenie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej mogą zdobyć kobiety, które wezmą udział w II edycji projektu „Biznes jest kobietą!”.
IMG_20161123_091407
Podczas trwających w dniach 23-24 listopada Tragów Logistyki Magazynowej INTRALOMAG w Łodzi, Piotrków Trybunalski zaprezentował ofertę terenów inwestycyjnych.
2407-1.1
Do Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny zawita Mobilne Centrum Informacji, które prowadzi kampanię informacyjna na temat możliwości pozyskania funduszy z UE.
teren_pod_hotel
2 grudnia br., odbędzie sie przetarg na niemal 2 hektarową nieruchomość, zlokalizowaną bezpośrednio przy zbiorniku wodnym Bugaj.
łódzkie
Urząd Marszałkowski zaprasza na cykl konferencji „Zmieniamy łódzkie z Funduszami Europejskimi”. Prelekcje poświęcone będą pozyskiwaniu dotacji na m.in.  rozwój edukacji, aktywizację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, czy wprowadzanie produktów miejscowych firm na rynek zagraniczny.
DSC_0003 (1280x821)
Dziś (27.10) w  hotelu  Mercure Vestil  zebrali się przedstawiciele firm, którzy odpowiedzieli na zaproszenie władz miasta. Celem spotkania było przedstawienie aktualnej oferty inwestycyjnej miasta oraz źródeł pozyskiwania pieniędzy unijnych na rozwój działalności.
Obraz1
27 października br., odbędzie się konferencja dla przedsiębiorców, pod honorowym patronatem Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.