Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

Aktualności

psag-baner kwadrat
25 sierpnia br. odbędą się przetargi na dwie nieruchomości zlokalizowane na obszarze Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
PSAG to wyznaczone tereny inwestycyjne, które w celu zachęcenia potencjalnych inwestorów, objęte zostały preferencyjnymi stawkami dzierżawy. Wywoławczy miesięczny czynsz za dzierżawę gruntu wynosi 0,10 zł (netto) za 1 m2 powierzchni. Okres dzierżawy wynosi 10 lat.
wieżą_jabyk (14)
25 sierpnia br. odbędzie się przetarg na 29-letnią dzierżawę obiektu wieży ciśnień wraz z przyległym do niej terenem.
20170731_092049 (1024x768)
Do 14 sierpnia w piotrkowskim Muzeum będzie otwarta wystawa fotograficzna „Nowa Elewacja”. Zdjęcia  ukazują  metamorfozę najpiękniejszych piotrkowskich kamienic.
IMG_9871 (1024x768)
Focus Mall to kolejny przystanek na drodze plenerowej wystawy fotograficznej przedstawiającej metamorfozę zabytkowych piotrkowskich kamienic. Zdjęcia ukazują zwycięzców wszystkich edycji konkursu pn. „Nowa Elewacja”.
mocni-w-biznesie
Zapraszamy do udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Mocni w Biznesie 2017”. 
ZLOBKI-ok1
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego ogłosił  konkurs na instytucjonalne i pozainstytucjonalne formy opieki nad dziećmi do lat 3. Na realizację projektu ułatwiającego rodzicom powrót na rynek pracy można pozyskać  do 91 % dofinansowania.
PZP_oferta - Kopia
„W drodze do zamówień publicznych” to tytuł oferty skierowanej do wszystkich  mikro, małych i średnich  przedsiębiorstw, które posiadają siedzibę na terenie województwa łódzkiego. Szkolenia dofinansowywane są w ponad 80% z Europejskiego Funduszu Społecznego.
alkohol  rata
Referat Spraw Obywatelskich  przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 31 maja należy wnieść  drugą ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
 
raport
Ukazał się dziewiętnasty raport o stanie Piotrkowa Trybunalskiego. Rocznik obejmuje podsumowanie 2016 roku.
Nowa elw (1280x768)
Rozpoczęła się jubileuszowa dziesiąta edycja konkursu „Nowa Elewacja”. Urząd Miasta po raz kolejny wyróżni właścicieli, którzy w tym roku wyremontują swoje kamienice.