6 grudnia br. odbęda się przetargi na dwie nieruchomości przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne. Przy ul. Prostej 188/200 o pow. 0,1790 ha oraz ul. Spacerowej 141/143 o pow. 0,2174 ha. Cena wywoławcza dla pierwszej nieruchomości wynosi 180.000 zł +VAT, natomiast dla drugiej - 220.000 zł +VAT.
Serdecznie zapraszam do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Zrealizuj swój pomysł - Fundusze Europejskie na zakładanie działalności gospodarczej”.
Spotkanie odbędzie się 27 listopada, w godz. 10:00 – 12:00 w sali konferencyjne Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, I piętro.

 
Quality Institute sp. z o.o. sp. k. organizuje konkurs "Firma na Medal", w którym wyróżniane są przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach rynkowych kierują  się postawą "wszystko dla klienta" oraz takimi wartościami jak uczciwość, rzetelność, odpowiedzialność społeczna. 
Fundacja Inicjatyw Regionalnych zaprasza do udziału w projekcie „Kierunek: ZATRUDNIENIE - aktywizacja zawodowa mieszkańców województwa łódzkiego (edycja II)". Rekrutacja już się rozpoczęła.
W związku z trwającymi pracami aktualizacji bazy danych, zwracamy się z prośbą do wszystkich działających na terenie Piotrkowa Trybunalskiego  stowarzyszeń i fundacji o wypełnienie załączonej poniżej karty informacyjnej i przesłanie jej na adres:
Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców i osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej na konsultacje z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego, którę odbędą się 30 października (środa) w godz. 12.00-14.00, w Punkcie Informacyjno-Konsultacyjnym ŁARR w budynku Urzędu Miasta przy ul. Szkolnej 28 pok. 217 (II piętro). 
„Partnerstwo publiczno-prywatne - analizy przygotowawcze projektu PPP" - to tytuł bezpłatnego szkolenia organizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.
29 października (wtorek) w Mediatece 800-lecia, odbędzie się bezpłatne szkolenie dla właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych w biznesie.
Punkt informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. Przedsiębiorco rozwiń swój biznes".
Spotkanie odbędzie się 17 października 2019 r. w godz. 12:00 – 14:00,  w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15.
18 października odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne.