Bez tytułu
Kto i na co może otrzymać pieniądze z Unii Europejskiej w ramach usług zdrowotnych? Odpowiedzi na te pytania uzyskać można podczas seminarium, które odbędzie się w piątek (6.10) na Zamku w Uniejowie.
Obraz6
Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, o pow. gruntu 0,0686 ha, zabudowana budynkiem handlowo-usługowym.
IMG_1311 (1280x1072)
Skwer Handlowy przy ul. Wojska Polskiego to kolejne miejsce do którego zawędrowała wystawa „Nowa Elewacja” prezentująca odnowione kamienice, które brały udział w corocznym konkursie.
15-09-2017

ARiMR szuka biura

ARiMR
Piotrkowskie Biuro Powiatowe Łódzkiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje lokalu biurowego. Zainteresowane instytucje mogą zgłaszać oferty najmu swoich powierzchni.
Obraz1
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na konferencję Strefa RozwoYou - Iskra Nowej Wiedzy
04-09-2017

Łódzkie w Chinach

Grafika_Lodzkie_w_Chinach_jpg_5
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w inicjatywie „Łódzkie w Chinach".
IMG_0549
Wystawa zdjęć przedstawiająca odremontowane elewacje kamienic, laureatów konkursu "Nowa Elewacja", zawędrowała w kolejne miejsce. Tym razem fotografie można podziwiać w I Liceum Ogólnokształcącym.
alkohol-rata-1495712015
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 30 września 2017 r. należy wnieść III ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
chiny
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Biuro Chińskiej Prowincji  Chengdu w Łodzi zapraszają przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w dniu spotkań biznesowych z partnerami chińskimi.
CIB_narzedzia
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego  zaprasza przedsiębiorców do kontaktu z Centrum Innowacji Biznesowej.