Dzisiaj: Wtorek 07 lutego 2023

Obraz1
23 lutego br. odbędą się przetargi na działki gminne przeznaczone pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne.
Cena wszystkich nieruchomości obniżona została o 50% w stosunku do wartości określonej w operatach szacunkowych.
mieszkaniówka-folder
Zapraszamy do zapoznania się z folderem prezentującym inwestycje mieszkaniowe oraz działki gminne przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne.
7993041542ef3d2aff63609b6e1b31f9_XL
Urząd Marszałkowski zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na dofinansowanie działań z zakresu przeciwdziałania cukrzycy wśród osób dorosłych.
27-12-2017

Nowe tereny w PSAG

Obraz4
Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej powiększyła się o trzy nowe tereny:
- obszar o powierzchni 3,1847 ha, zlokalizowany przy ul. Sulejowskiej 132a,
- obszar o powierzchni 1,8167 ha, zlokalizowany przy ul. Wierzeje,
- obszar o powierzchni 1,0876 ha, zlokalizowany przy ul. Dalekiej.
uw2
Powracamy do formuły możliwości wyboru pomiędzy zakupem działki pod budownictwo jednorodzinne na własność, a nabyciem prawa użytkowania wieczystego.
beznazwy
Trwa dziesiąta jubileuszowa edycja konkursu „Nowa Elewacja” na najładniej odnowioną fasadę kamienicy. Udział mogą wziąć właściciele nieruchomości, którzy do końca grudnia wyremontują swoje budynki i zgłoszą to do Urzędu Miasta.
beznazwy
Wsparcie dla organizacji pozarządowych - to temat najbliższych spotkań z Punktami Informacyjnymi  Funduszy Europejskich. Szkolenia odbędą się 11 grudnia w Łodzi, Bełchatowie, Brzezinach, Łowiczu oraz Sieradzu.
Obraz2 (1024x569)
O 5 hektarów powiększyła się Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna w Piotrkowie. W jej skład wszedł teren przy ul. Wronia/Błotnia.

Obraz2
Biuro Handlu Zagranicznego funkcjonuje w ramach Departamentu ds. Przedsiębiorczości Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, a jego głównym celem jest wsparcie MŚP w prowadzeniu działalności eksportowej.
zaproszenie
„Łódzkie kusi wiedzą” to tytuł seminarium, które 8 grudnia odbędzie się w Łodzi. Spotkanie będzie poświęcone Funduszom Europejskim na badania i rozwój oraz partnerstwo publiczno-prywatne.