Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Aktualności

konstytucja-biznesu
Od dzisiaj (30.04) wchodzi w życie „Konstytucja Biznesu” - pakiet ustaw, których celem jest zreformowanie i uproszczenie przepisów dotyczących prowadzenia działalności gospodarczej. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.
wp60a-58 (1024x707)
27 kwietnia odbędzie się przetarg na nieruchomość gminną, zlokalizowaną w centrum miasta, przy ul. Wojska Polskiego 60a, w bliskim sąsiedztwie dworca PKP i PKS.
ppp
Regionalna Izba Przemysłowo – Handlowa w Radomsku zaprasza na II Radomszczańskie Forum Przedsiębiorczości (18.04). Tematem przewodnim spotkania będzie partnerstwo publiczno-prywatne.
info
6 kwietnia rusza nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów dotyczących powrotu na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3. Dofinansowanie może wynieść nawet 91 %.
info
Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Dokumentacja konkursowa w ramach Działania 10.1 Powrót na rynek pracy osób sprawujących opiekę nad dziećmi w wieku do lat 3”.
łarr
Rusza cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców w województwie łódzkim.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego serdecznie zapraszają przedsiębiorców z naszego regionu do udziału w cyklu spotkań informacyjnych dotyczących instrumentów wsparcia dla małych i średnich firm.  Uczestnicy poznają najnowsze możliwości skorzystania z funduszy na rozwój, dotacji i pożyczek oraz instrumentów wsparcia w zdobywaniu rynków zagranicznych oraz środków na szkolenia pracowników.
parp
„Badania na rynek” to tytuł konkursu dla firm ze średnich miast Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.
YUN00054 (1024x673)
23 marca br., odbędzie się przetarg na nieruchomość niezabudowaną, zlokalizowaną przy ul. Wierzejskiej, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną.
DSC09449 (1280x960)
Wystawa zdjęć przedstawiająca odremontowane elewacje kamienic, laureatów konkursu „Nowa Elewacja", zawędrowała w kolejne miejsce. Od niedzieli (18.02) można ją oglądać w Centrum Idei „Ku Demokracji”.
tbs (1500x779)
W celu zachęcenia przedsiębiorców do podjęcia działalności w lokalach użytkowych na terenie Podzamcza i Starego Miasta, od trzech lat, funkcjonuje system preferencyjnych stawek najmu.