Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Aktualności

Obraz1
Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego zaprasza do udziału w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Certyfikacji „Przedsiębiorstwo Przyszłości”. Certyfikaty i wyróżnienia przyznawane są dla najbardziej innowacyjnych i rozwojowych polskich przedsiębiorstw. 
szkolenia-info-fb
Centrum Innowacji Biznesowej rozpoczęło rekrutację na bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego. Cykl spotkań skierowany jest do mikro, małych i średnich firm.
fespotkanie - Kopia
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym „Fundusze Europejskie dla mam powracających na rynek pracy”.
i
Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wraz z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego zapraszają firmy z Piotrkowa Trybunalskiego i okolic, na bezpłatne spotkanie dla przedsiębiorców, podczas którego dowiedzą się jak uzyskać DOTACJĘ NA ROZWÓJ FIRMY.
01-06-2018

Wsparcie dla MŚP

w
 Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza małe i średnie firmy do uczestnictwa w drugiej edycji projektu pn. Pakiet dla średnich miast.
info
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 31 maja 2018 r. należy wnieść drugą ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
meeting1
Prezydent Miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz Polskie Towarzystwo Gospodarcze zapraszają piotrkowskie firmy, szczególnie produkcyjne, do udziału w Meetingu Gospodarczym. 
zxz
„BON – apetyt na rozwój” oraz „Przedsiębiorco czas na rozwój” to dwa projekty przewidziane w najbliższym czasie dla przedsiębiorców z województwa łódzkiego.
 
Obraz8
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie łódzkim zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Przedsiębiorco czas na rozwój – nowe możliwości dofinansowania usług szkoleniowych i doradczych dla firm”.
misja
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Włoch, która odbędzie się w dniach 12-16 czerwca br.