Dzisiaj: Niedziela 27 listopada 2022

Aktualności

Obraz1
Zapraszamy mikro, małe i średnie firmy oraz osoby rozpoczynające dzialalność gospodarczą na spotkanie z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.  
Obraz1
Polska Agencja Rozowju Przedsiębiorczości zaprasza małe i średnie przedsiębiorstwa produkcyjne z branży meblarskiej do udziału w Pilotażowym Progrmaie "Robogrant". Celem pilotażu jest zwiększenie konkurencyjności branży meblarskiej poprzez transformację technologiczną.
Transformacja
W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w III spotkaniu z cyklu "Tranformacja a rozwój gospodarczy regionu". Projekt skierowany jest do trzech głownych grup odbiorców: Mieszkańców, Przedsiębiorców, Samorządów. 
eog-LOGO_bold
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Innovation Norway zapraszają do wzięcia udziału w wydarzeniu pn: „Zielone technologie dla bezpieczeństwa energetycznego”, które odbędzie się 22 listopada 2022 roku podczas trwania 12 Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw w Katowicach.
Obraz1
Rozpoczęły się kolejne rundy naboru wniosków do Programu Re_Open UK. Wnioski można składać do 25 listopada 2022.
Obraz2
Ambasada i Konsulat USA ogłaszają możliwość ubiegania się o dofinansowanie (NOFO, Notice of Funding Opportunity) w postaci grantów na wsparcie programów propagujących amerykańską kulturę w Polsce.
Obraz1
Informujemy, że nastapiła zmiana danych teleadresowych biura Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości.
przetargi
 
16 grudnia br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne przeznaczone pod działalność gospodarczą oraz zabudowę mieszkaniową.
Obraz1
Biuro Programu „Niepodległa” ogłasza nabór zgłoszeń do programu dotacyjnego „Powstanie Styczniowe 1863-1864”. Wielkość środków przeznaczonych na realizację programu w 2023 roku wynosi 4,5 mln złotych . Termin składania wniosków upływa – 04 listopada 2022 roku o godziny 15.59.
Obraz2
Do 30 listopada 2022 r. trwa nabór wniosków w ramach II Edycji Programu ,,Cześć Dziewczyny!” Ukraina 2022, ogłoszonego przez fundację Kulczyk Foundation.